Mi Casa Your Place Hotel

  • Wi-Fi a szobákban

A Norwood körzetben elhelyezkedő Mi Casa Your Place Hotel Beckenham gyors elérhetőséget kínál a London-City repülőtérhez, mely 40 perc autózással elérhető. Továbbá nyilvános parkoló is rendelkezésre áll a közelben.

A Mi Casa Your Place Hotel szobáiban elszállásolt vendégek számára kávé/teafőző, Wi-Fi és füstérzékelők biztosított. Minden szobában párnák, tollpárnák és telt párnák elérhetők, a külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobák mellett.

A bangladesi ételeket felszolgáló Chilli and Spice mindössze 14 perces sétatávolságra fekszik.

A Dulwich Képgaléria 7 km-re van a szállodától, a Croydoni székesegyház pedig 3 kilométerre. Beckenham központja 2 kilométerre található a szállástól. A legközelebbi buszmegálló az Arena Tram, 250 méter távolságra.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Mi Casa Your Place Hotel Beckenham
Private Room In Modern And Stylish House
Csak mobilra érvényes ár

Private Room In Modern And Stylish House

8.3
Nagyon jó 51 értékelés
848 m az ingatlantól
USD 53 USD 48
éjszakánként
Luxury Studio Apartment, Beckenham
Csak mobilra érvényes ár

Luxury Studio Apartment, Beckenham

7.4
39 értékelés
1.3 km az ingatlantól
USD 115 USD 104
éjszakánként
Luxury Retreat In Shirley North
Csak mobilra érvényes ár

Luxury Retreat In Shirley North

1.4 km az ingatlantól
USD 783 USD 705
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    London-City repülőtér
    27 km

    Vasútállomások

    Balham
    9 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi a szobákban

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló

    A szobákban

    • Tea és kávéfőző

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Design

    • Parketta

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-22:00 között
    Kijelentkezés: 10:00-12:00 között
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el pótágy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • 🚗
      Parkolhatunk a járművünkkel a Mi Casa Your Place Hotel közelében?
      Igen, nyilvános parkoló elérhető a Mi Casa Your Place Hotel vendégei számára.
    • 🌇
      A Mi Casa Your Place a városközpont közelében helyezkedik el?
      A Mi Casa Your Place 2 km-re van a városközponttól.
    • 🕌
      Milyen népszerű látványosságok vannak a Mi Casa Your Place Hotel Beckenham közelében?
      Ellátogathat az Croydon Youth Theatre Organisation területére, mely egy pár perces sétára található a Mi Casa Your Place Hotel Beckenham területétől.
    • 🍹
      Milyen éttermek vannak a Mi Casa Your Place Hotel közelében?
      A Mi Casa Your Place Hotel legközelebbi éttermei között szerepel a The Portland Arms és Bywood Fish Bar.
    • Milyen szobai szolgáltatások elérhetők a Mi Casa Your Place Hotel Beckenham területén?
      A Mi Casa Your Place Hotel Beckenham top szobafelszereltségei magukba foglalják a kávé/teafőzőt, Wi-Fit és füstérzékelőket.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    London-City repülőtér
    27 km

    Vasútállomások

    Balham
    9 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Mi Casa Your Place Hotel Beckenham

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár